shutterstock_1306701910-2.jpg

duona

Lietuviškos duonos kioskas

 
plačiau...

...apie lietuvišką duoną

Šioje vietoje turėtų būti lietuviškos duonos istorijos aprašymas... bet ar verta tautiečiams pasakoti ilgas istorijas apie lietuvišką duoną ir jos atsiradimą, nes tikrai visi tas istorijas puikiai žino. tuo labiau, kad dalis patys namie kepa duoną ir galėtų papasakoti savų istorijų, kurios būtų gal net įdomesnės ir tikrai linksmesnės! todėl į istoriją labai nesigilinsim, o tik trumpai paaiškinsim, kodėl duonos pasirinkimas mūsų "kioske" yra toks koks yra.

 

Visų pirma kodėl "kioskas"? todėl, kad mažas. net parduotuve jo pavadinti nesiryžome... duonos parduotuvės, kurias kažkada visi vadino "duoninėmis", panašu, taip pat išėjo iš mados, liko mažiausia prekybos vieta - kioskas.

Duonos pasirinkimas buvo neatsitiktinis - teko rinktis geriausią duoną ir paprasčiausią logistiką. pavyko. duona skani, pavyzdžiui - juoda duona JORĖ apdovanota 2011 metų „Lietuvos metų gaminio“ konkurso aukso medaliu, taip pat ir duona JORĖ su saulėgrąžomis, šviesi duona GUDOBELĖ 2016 m. tapo populiariausia metų preke, o tamsiai duonai AMŽIAUS suteiktas tautinio paveldo sertifikatas! duona mėgsta visi, bet tai nereiškia, kad duonos pasirinkimas liks visą laiką toks pats. plėsim, ieškosim naujų kepėjų, klausinėsim visų nuomonės ir bandysim patenkinti pirkėjų norus. vieną norą jau išpildėm - galime pasiūlyti neužmirštamo skoniu duonos traškučių Bon Chance!

 

iš ko lietuviški kepėjai kepa tokią skanią duoną galite sužinoti paspaudę (DUONA), o jei jau sudėtį žinote ir norite užsisakyti mylimos duonos - nesikuklinkite, dar žemiau yra tokia galimybė (UŽSAKYMAI)!

 

juoda duona_4045x2664.jpg

JUODA DUONA

jei jau susipažinote su juodos duonos sudėtimi - negaiškite laiko, pereikite prie užsakymų! paspaudus UŽSAKYMAI turėsite galimybę išsirinki mylimiausia duona, ir net ne vieną!

 
 

plačiau

...apie mus

Üdvözlünk a duona.hu-n!

 

Nem egy átlagos webshopba tévedtél - itt “a kevesebb több” és a “mennyiség helyett minőség” elve dominál, ami alapvetően fontos a kenyérnél.

 

Mesélhetnénk, hogy a litván pékségek milyen nagy szeretettel és odaadással, a legtisztább forrásvíz és válogatott rozslisztből sütik kenyereinket, de nem fogok. Mert a jó kenyér olyan, mint a jó bor - minden területnek megvannak a maga adottságai, ami a bor - a mi esetünkben a kenyér - karakterét, ízét, illatát adják.

 

Nézz szét és élvezd az ismert ízeket, vagy épp fedezz fel újakat. Ez csak rajtad múlik.

Feliratkozás hírlevelünkre

Követés

©2023 by Bread. Proudly created with Wix.com